STOWARZYSZENIE partnerem w projekcie rozwoju lokalnego i instytucjonalnego Stalowej Woli

Z przyjemnością informujemy, że nasze Stowarzyszenie jest Partnerem w projekcie MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli, finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%) Projekt ma na celu poprawę rozwoju lokalnego i instytucjonalnego Stalowej Woli. Rolą Stowarzyszenia w tym projekcie będzie stworzenie PLATFORMY TECHNOLOGICZNEJ INTEGRUJĄCEJ LOKALNE ŚRODOWISKO PRZEDSIĘBIORCÓW, RYNEK EDUKACYJNY ORAZ RYNEK PRACY. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz podzielenia się z nami Państwa opiniami i oczekiwaniami dotyczącymi projektu.