3 P – ZAPISY NA WARSZTATY

W 2021 roku, w czasie pandemii, Stowarzyszenie wraz z I LO im. KEN wraz z AwareSchool – partnerem Stowarzyszenia – zorganizowało dla uczniów ostatnich klas cykl warsztatów, będących autorską i profesjonalną formą doradztwa zawodowego, stworzoną przez AwareSchool i wzorowaną na programach rozwojowych oraz konsultacjach kariery realizowanych w biznesie dla osób aktywnych zawodowo.

Program spotkał się z zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród młodzieży, a jednocześnie stał się zalążkiem pomysłu realizowanego obecnie projektu.

Na bazie naszych doświadczeń chcemy stworzyć część diagnostyczno-edykacyjną Platformy, której celem jest m.in. stworzenie i udostępnianie materiałów merytorycznych, wspierających młodych ludzi w diagnozie własnych predyspozycji oraz potencjału oraz wspierających ich w procesie podejmowania decyzji o przyszłym kierunku kształcenia, wyborze studiów czy przyszłym zawodzie.

Część diagnostyczna w dużej mierze oparta będzie o elementy merytoryczne programu 3P (Predyspozycje-Pasje-Perspektywy), które znajdą się w zasobach merytorycznych uruchamianej przez nas Platformy,

We wszystkich działaniach projektowych dążymy do maksymalnego dopasowania merytoryki i zakresu do realnych potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników rozwiązania, dlatego zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy nasz pomysł na podejście do tej tematyki, mając nadzieję na uzyskanie wartościowych uwag i informacji zwrotnej od uczestników.

Warsztaty realizowane będą on-line jako cykl trzech 60-minutowych spotkań.

Odbędą się w styczniu 2023r. w godzinach popołudniowych (bierzemy pod uwagę możliwość uruchomienia kilku grup). Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację, wszystkie szczegóły prześlemy mailowo.

Uwaga: rejestracja wymaga podania danych osobowych oraz kontaktowych. Na warsztaty zapraszamy na przede wszystkim uczniów klas III oraz IV.